CKE Kinnisvara OÜ on aktiivselt tegutsenud alates 2009 aastast ning on Eesti üks suurimaid kinnisvara vahendusega tegelevaid ettevõtteid. Koostöös meiega suureneb Teie kinnisvara realiseerimise efektiivsus. Protsessi kiirendab meie poolt pakutav laialdane reklaam, mille tulemusena on Teie kinnisvara nähtav kõigile kinnisvara huvilistele.

Meie põhitegevuseks on kinnisvara müügi-ja üüritehingute ning hindamisteenuste vahendamine. Samuti pakume kinnisvaraalast konsultatsiooni ja nõustamist. Lisaks osutame õigusabi teenust erinevates eraõiguse valdkondades.

CKE Kinnisvara OÜ kontorid asuvad  Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning maaklerid tegutsevad aktiivselt üle Eesti. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist teenust. Kõrge kvaliteet, kogemused, meeldiv  ja stabiilne meeskonnatöö on aluseks meie osutatavale teenusele. Pakume kiiresti muutuvas kinnisvarasektoris maksimaalselt ja efektiivset abi, seetõttu koosnebki meie meeskond oma ala ekspertidest. Meie teenus on paindlik ja kliendikeskne. Lisaks headele teadmistele hiilgame ka oma keelte oskuse, kohusetunde ja sõbralikkuse poolest.

Kõik see on võimaldanud meil kinnisvara teenuse osutamisel edukalt konkureerida ka meist suuremate kinnisvara büroodega.

CKE meeskond soovib meeldivat koostööd oma praegustele ja tulevastele klientidele.

Meie töötajad


Tallinna maaklerid


Tartu maaklerid


Pärnu maaklerid


Kuressaare maaklerid


Ida-Virumaa maaklerid


Juhatus


  • Raul Vares
    55925499
      raul.vares@cke.ee
    • PartnerJuhatuse liige
  • Silvar Sepp
    56634150
      silvar@cke.ee
    • PartnerJuhatuse liige
  • Argo Paide
    58115412
      argo@cke.ee
    • Tartu piirkonna juhtTartu juhatuse liigePartner
  • Kristi Valk
    51912369
      kristi.valk@cke.ee
    • Pärnu piirkonna juht
  • Marika  Õispuu
    5154263
      marika@cke.ee
    • Saaremaa piirkonna juht
  • Sten Kukk
    58811609
      sten@cke.ee
    • Tallinna vanemmaakler / büroojuht
  • Merle Selgis
    56911049
      merle@cke.ee
    • Tartu piirkonna juhiabi